0
0
0

Придбати продукцію Swiss Krono в інтернет-магазині "Петрович Харків"

Хіт продажів
Придбати продукцію Swiss Krono в інтернет-магазині "Петрович Харків"Придбати продукцію Swiss Krono в інтернет-магазині "Петрович Харків"

SWISS KRONO Group з головним офісом в Люцерні / Швейцарія є провідним світовим виробником матеріалів на основі деревини. Компанія надає широкий асортимент в області інтер'єрів, підлогових покриттів і будівельних матеріалів. Оборот SWISS KRONO Group за 2017/2018 фінансовий рік склав 2,0 млрд швейцарських франків. У групі компаній працює близько 5100 співробітників на десяти виробничих майданчиках по всьому світу. Вісім національних компаній групи SWISS KRONO працюють в Швейцарії, Франції, Німеччини, Польщі, Угорщини, України, Росії та США. Їхня продукція поширюється в 120 країнах.

Сімейна компанія вже більше 50 років виступає за продукцію найвищої якості і чудового співвідношення ціни і якості. Будучи експертами в області матеріалів на основі деревини, SWISS KRONO Group розуміє потреби своїх клієнтів і тому відповідає вимогам спеціалізованих ритейлерів, переробників, планувальників і кінцевих користувачів по всьому світу. Для переважної більшості продуктів все виробничі етапи виконуються SWISS KRONO Group, від вибору відповідної деревини до обробки. Тому стабільну якість під торговою маркою гарантується в усьому світі.

Здебільшого національні компанії, що працюють незалежно на ринку, є виграшною формулою для інновацій. У відповідності зі стилем ведення справ SWISS KRONO, досвід на регулярній основі передається між національними компаніями, а нові успішні розробки передаються на інші ринки. Ця стратегія знову і знову виявилася успішною для встановлення нових стандартів в питаннях дизайну, відчуттів і вартості.

Група компаній набуває сировину виключно з екологічно чистих джерел деревини. Виробничі процеси на всіх заводах відповідають найвищим стандартам ефективності та регулярно оцінюються незалежними установами. Як група компаній, що працюють на міжнародному рівні, SWISS KRONO Group продовжує працювати над поліпшенням всіх виробничих і бізнес-процесів як в технічних, так і в екологічних питаннях. Тим самим компанія продовжує інвестувати в подальший розвиток існуючих заводів.

Цінності засновника компанії Ернста Каіндла як і раніше переважають в SWISS KRONO Group сьогодні. Його дочка Інес Каіндл-Бенес очолює групу компаній у другому поколінні в якості голови ради директорів. Мартін Бреттенталер, генеральний директор і президент виконавчого комітету, управляє бізнесом.