0
0
0

Придбати продукцію Ostendorf (Остендорф) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Ostendorf (Остендорф) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Ostendorf (Остендорф) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Більше 45 років компанія Gebr. Ostendorf Kunststoffe GmbH є одним з провідних постачальників систем каналізації. Як надійний партнер в торгівлі сантехнікою та будівельними матеріалами, вони забезпечують повний спектр поставок. Ось чому продукція Ostendorf користується таким високим попитом сьогодні на національному і міжнародному рівнях. Тому що не кожен може забезпечити першокласне якість за конкурентоспроможними цінами.

Бренд стабільно зростав з моменту заснування компанії у 1973 році. Зараз він налічує три заводи в Німеччині і три заводи за кордоном, де проводиться високоякісні труби і фітинги. Весь штат співробітників підтримується сучасним машинним парком і використанням ефективних технологій. Завдяки великим складських приміщень і ефективної логістичної системи Ostendorf може швидко і надійно доставляти великі і спонтанні замовлення.

Завдяки передовим продуктам фірма грає величезну роль в розвитку ринку систем каналізації. Таким чином, всі вироблені комплексні дренажні системи будівель досягають зовсім нових значень мінімального рівня шуму завдяки використанню армованого мінералами поліпропілену (ПП) і запатентованого ущільнення. Ostendorf заробив відмінну репутацію завдяки внутрішньому і зовнішньому контролю якості та численним сертифікатами. А довіра, надана клієнтами, мотивує бренд і далі йти цим шляхом.

Як міжнародна група корпорацій, Ostendorf усвідомлює свою відповідальність перед навколишнім середовищем. Бренд має найвищі вимоги не тільки до якості продукції, що виробляється, а й до її виробництва. Ось чому бренд постійно прагне оптимізувати свій виробничий процес з точки зору захисту навколишнього середовища, енергії та безпеки. Ця практика починається з співробітників фірми, тому Ostendorf регулярно навчає весь свій офісний персонал і активно залучає виробничих співробітників до реалізації програм сталого розвитку.