0
0
0

Труба для внутрішньої каналізації Ostendorf (50 мм) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Труба для внутрішньої каналізації Ostendorf (50 мм) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
49.15 грн. / шт.
Труба Ostendorf 50 мм - основний фітінг для пристрою каналізаційних систем, застосовується при монтажі магістралі з діаметром 50 мм. Виготовляється з високої якості поліпропілену для стійкості при впливі хімічних речовин, володіє відмінною шумоізоляцією для внутрішньої установки. У комплектації йде ущільнювач і розтруб для швидкості монтажу. Здатна витримати температуру до 100 градусів.

Купити Труба для внутрішньої каналізації Ostendorf (50 мм), а також схожі будматеріали з категорії Внутрішня каналізація ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Внутрішня каналізація, а також всі товари виробника Ostendorf (Остендорф) З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Труба для внутрішньої каналізації Ostendorf (50 мм), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Ostendorf (Остендорф), щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Труба для внутрішньої каналізації Ostendorf (50 мм) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Внутрішня і зовнішня каналізація
Діаметр труби, фасонних частин 50 мм.
Довжина труби, фасонних частин 250 мм.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників