0
0
0

Перехід на чавун (тапер каналізаційний) для внутрішньої каналізації Ostendorf (110*124 мм) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Перехід на чавун (тапер каналізаційний) для внутрішньої каналізації Ostendorf (110*124 мм) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
84.22 грн. / шт.
Перехід на чавун Ostendorf - фітінг для внутрішньої каналізації, використовується при створенні переходу з чавунною системи на поліпропіленову. Виготовлений з поліпропілену, не боїться впливу хімічних речовин, витримує температуру до 100 градусів, для легкого монтажу передбачений розтруб і ущільнювальна гумка.

Купити Перехід на чавун (тапер каналізаційний) для внутрішньої каналізації Ostendorf (110*124 мм), а також схожі будматеріали з категорії Внутрішня каналізація ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Внутрішня каналізація, а також всі товари виробника Ostendorf (Остендорф) З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Перехід на чавун (тапер каналізаційний) для внутрішньої каналізації Ostendorf (110*124 мм), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Ostendorf (Остендорф), щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Перехід на чавун (тапер каналізаційний) для внутрішньої каналізації Ostendorf (110*124 мм) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Внутрішня і зовнішня каналізація
Діаметр труби, фасонних частин 110 мм.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників