0
0
0

Придбати продукцію Onduline (Ондулин) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Хіт продажів
Хіт продажів
Хіт продажів
Придбати продукцію Onduline (Ондулин) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Onduline (Ондулин) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Протягом приблизно 80 років стратегія Onduline успішно поєднує зростання і міжнародний розвиток. Покрівельний і підпокрівельний матеріал на основі целюлози та бітуму, відомий як Ондулін, був винайдений і випущений на ринок в 1944 році Гастоном Громов.

З тих пір основна діяльність зосереджена на виробництві легких покрівельних листів з перероблених волокон і бітуму для скатних дахів. Onduline є безумовним лідером в цьому сегменті, виробляючи більше 95% світового виробництва бітумних листів. Переходячи від історичного «ядра» до технічних рішень, вони розширили свій бізнес до освітлення і облицювання дахів, гідроізоляційних мембран і підкладкових шарів...

Ексклюзивне ноу-хау, визнане в усьому світі... Щоб задовольнити потреби кінцевих користувачів, заводи даного бренду розташовані по всьому світу і відповідають найвищим стандартам якості. Присутня більш ніж в 100 країнах, Onduline має виробничі майданчики в 8 країнах, щоб задовольнити потреби своїх клієнтів. Ці майданчики розташовані недалеко від основних ринків групи, щоб знизити транспортні витрати. 32 комерційних дочірніх компанії розташовані близько до клієнтів, щоб надавати їм більш якісні послуги. Команди Onduline працюють на місцях, щоб краще розуміти потреби кожного ринку.