0
0
0

Гідро-пароізоляція Ondutiss D (RV) Smart - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Гідро-пароізоляція Ondutiss D (RV) Smart - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
14.36 грн. / м2
Ондутіс Д РВ Смарт - гідроізоляційна плівка. Використовується для захисту від капілярної вологи, яка утворюється через випаду опадів, всередині конструкцій з металу захищає від холоду і конденсату. Також використовується в сезон, коли дається опалення для зменшення теплового впливу на конструкцію покрівлі і тим самим знизити можливість виникнення оледіненія. Виготовляється з матеріалу сріблястого кольору з спеціалізованим шаром захисту та спеціалізованої присадкою UV-стабілізатора, яка здатна витримати негативний вплив сонячної радіації. Приставка "Смарт" має на увазі, що дана плівка випускається з нанесенням на підстави клейкої стрічки, яка служить для ізоляції стиків і нахлестов матеріалу.

Купити Гідро-пароізоляція Ondutiss D (RV) Smart, а також схожі будматеріали з категорії Гідро-пароізоляція ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Гідро-пароізоляція, а також всі товари виробника Onduline (Ондулин) З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Гідро-пароізоляція Ondutiss D (RV) Smart, а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Onduline (Ондулин), щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Гідро-пароізоляція Ondutiss D (RV) Smart з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Покрівельний матеріал
Довжина покрівельного матеріалу 50 м.
Ширина покрівельного матеріалу 1,5 м.
Спосіб застосування
Для більш точного розуміння монтажу даного матеріалу можна ознайомитися у вкладці "Інструкція по монтажу Ondutis D (RV) Smart". Також ви завжди можете дізнатися у наших менеджерів як купити плівку Ондутіс Д РВ Смарт в Харкові з доставкою та самовивозом.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників