0
0
0

Лінолеум Tarkett Idylle Nova Tango 3 - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Лінолеум Tarkett Idylle Nova Tango 3 - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
500.64 грн. / м2
Лінолеум Idylle Nova Tango 3 - є чудовим напівкомерційні покриттям підлоги, яке можна застосовувати як офісах, так і в приватних будинках, квартирах. Даний Матеріал відрізняється відмінними технологічними властивостями і високою стійкістю до механіко-динамічних навантажень. Tango 3 високофункціонален, може застосовуватися спільно з системами з підігріву підлоги. візуально дуже схожий на паркетну дошку, має благородний темний відтінок, який відмінно впишеться в інтер'єр будь-якого житла. Крім того, виріб досить довговічне і без проблем прослужить не менше 15-ти років.

Купити Лінолеум Tarkett Idylle Nova Tango 3, а також схожі будматеріали з категорії Лінолеум ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Лінолеум, а також всі товари виробника Tarkett (Таркет) З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Лінолеум Tarkett Idylle Nova Tango 3, а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Tarkett (Таркет), щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Лінолеум Tarkett Idylle Nova Tango 3 з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Покриття підлоги
Захисний шар покриття для підлоги 0,5 мм.
Клас зносостійкості 32
Тип покриття для підлоги Напівкомерційний.
Документація
 
Сертифікат.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників