0
0
0

Лінолеум Tarkett Idylle Nova Atlanta 1 - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Лінолеум Tarkett Idylle Nova Atlanta 1 - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
500.64 грн. / м2
Завдяки відмінній якості, термін експлуатації даного покриття може становити 15 років і більше. Лінолеум Tarkett Idylle Nova Atlanta 1 не вимагає спеціального догляду, не схильний процесам розтріскування, не збирає на поверхні пил або бруд. Для проведення його очищення досить провести стандартну вологе прибирання, в тому числі допустимо приминение спеціалізованих засобів для чищення. Захисний шар даного матеріалу складає 0,6 мм, завдяки цьому матеріал стійкий до застосування хімічної і механічної дії. Даний захисний шар дозволяє запобігти розвитку і поширенню різноманітних мікроорганізмів на поверхні покриття.

Купити Лінолеум Tarkett Idylle Nova Atlanta 1, а також схожі будматеріали з категорії Лінолеум ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Лінолеум, а також всі товари виробника Tarkett (Таркет) З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Лінолеум Tarkett Idylle Nova Atlanta 1, а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Tarkett (Таркет), щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Лінолеум Tarkett Idylle Nova Atlanta 1 з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Покриття підлоги
Захисний шар покриття для підлоги 0,5 мм.
Клас зносостійкості 32
Тип покриття для підлоги Напівкомерційний.
Документація
 
Сертифікат.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників