0
0
0

Лінолеум Tarkett Idylle Nova Atlanta 3 - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Лінолеум Tarkett Idylle Nova Atlanta 3 - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
500.64 грн. / м2
Лінолеум Tarkett Idylle Nova Atlanta 3 - є функціональне, довговічним покриттям підлоги для житлових приміщень, квартирних блоків і офісів, в яких навантаження є середньою. Даної моделі притаманний привабливий дизайн, який має вигляд стандартної паркетної дошки. Він ідеально підійде, як підлогове покриття, практично для будь-якого приміщення. Володіючи універсальним дизайном допоможе підкреслити унікальність житла, як в класичному стилі, так і в сучасному. Відрізняється простотою укладання і хорошими техніко-динамічними властивостями. Atlanta 3 є екологічно чистим продуктом і відповідає всім нормам санітарної сертифікації, тому його можна використовувати як в дитячих кімнатах і спальнях.

Купити Лінолеум Tarkett Idylle Nova Atlanta 3, а також схожі будматеріали з категорії Лінолеум ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Лінолеум, а також всі товари виробника Tarkett (Таркет) З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Лінолеум Tarkett Idylle Nova Atlanta 3, а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Tarkett (Таркет), щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Лінолеум Tarkett Idylle Nova Atlanta 3 з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Покриття підлоги
Захисний шар покриття для підлоги 0,5 мм.
Клас зносостійкості 32
Тип покриття для підлоги Напівкомерційний.
Документація
 
Сертифікат.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників