0
0
0

Придбати продукцію Lacrysil (Лакрисил) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Lacrysil (Лакрисил) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Lacrysil (Лакрисил) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

«Полімер-Лак» - на сьогоднішній день одна з не багатьох компаній в Україні, яка займається виробництвом клеїв на основі акрилу. На внутрішній ринок будівельних матеріалів України вийшла в 1993 році, як виробничо-торгова компанія. Завдяки активній роботі та колективу, за короткий термін змогла вирости до виробництва високотехнологічного рівня. У 2007 році компанія запустила абсолютно нову лінійку-проект. В рамках даного проекту було поставлено на потік виробництво продукції під торговою маркою LACRYSIL. Покупці встигли оцінити високий рівень зручності у використанні, демократичність цін на продукцію, що випускається, та її високу якість. Завдяки сукупності цих факторів проект сьогодні успішно розвивається.

В рамках виробничого процесу, на підприємстві були створені власні наукові та дослідні центри. Отже, науковий центр несе відповідальність за опрацювання нормативно-технічної документації на всю лінійку продукції, та дає можливість отримання інформації щодо неї, а так само надає повний спектр консультаційних послуг з вибору товарів ТМ LACRYSIL і особливостям їх використання.

Дослідницький центр був розгорнутий і веде свою діяльність на базі спеціальної акредитованої лабораторії. Для забезпечення відповідно високого рівня якості виробленої продукції, фахівці лабораторії постійно досліджують і тестують всю лінійку вироблену під даним брендом. У той же час проводять об'ємні науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи, створюють і тестувати ультранові рецептури сополімерів на основі акрилу, впроваджують результати в процес виробництва, практикують техніку використання розроблених новинок.

Весь ряд клеїв і герметиків виробляються на сучасному та інноваційному обладнанні відомих Європейських виробників. Їх якість відповідає всім європейським вимогам і стандартам, так як контролюється на кожному етапі виробництва: від тестування основної сировини і додаткових матеріалів до апробації готової продукції.

Роблячи вибір на користь продукції ТМ LACRYSIL, ви можете не сумніватися в їх надійності і довговічності!