0
0
0

Грунтовка Knauf Haftemulsion (Кнауф Хафт-емульсія) (5 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Грунтовка Knauf Haftemulsion (Кнауф Хафт-емульсія) (5 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробники Knauf
  • Модель: 000190
  • Наявність: Нет в наличии
830.00 грн. / шт.
Грунтовка Knauf Haftemulsion - це щелочестойкая модифікована полімерна дисперсія, що володіє міцним зчепленням з більшістю звичайних підстав. Грунтовка для сильно всмоктуючих поверхонь перед нанесенням шпаклівки (штукатурки). Область застосування: додатковий засіб для виготовлення Обезпилення і зносостійких наливних підлог на основі цементу. Засіб, що підвищує якість шпаклювальних і вирівнюючих мас (збільшує зчепленням, зносостійкість, тривала стійкість на підлогах з підігрівом). Засіб, що покращує якість наливних підлог, і захисний засіб для поверхонь наливних підлог на основі цементу. Допоміжний засіб для виготовлення ремонтних розчинів для бетону. Засіб, що покращує якість затерли і наливних підлог на основі цементу. Грунтовка при шпаклюванні наливних підлог. Грунтовка для не всмоктують підстав, а також для змішаних підстав, наприклад: поверхні наливних підлог з міцно утримуваними залишками клею.
Характеристики
Грунтовки
Расход залежить від сфери застосування.
Склад суміш водяній дисперсії сополимера бутилакрилатом - стиролу, ефіру целюлози, добавок і консервант.
Час висихання при температурі (20 ± 2) ° С 4 - 6 годин.
Спосіб застосування
Способи застосування: На початковому етапі відбувається підготовка поверхні, далі грунтовка наноситься на основу і після висихання виробляються фінішні роботи. Більш детально Ви можете ознайомитися в технічному листі на нашому сайті.
Документація
 
Технічний опис.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників