0
0
0

Придбати продукцію ХайдельбергЦемент Україна в інтернет-магазині "Петрович Харків"

Хіт продажів
Придбати продукцію ХайдельбергЦемент Україна в інтернет-магазині "Петрович Харків"Придбати продукцію ХайдельбергЦемент Україна в інтернет-магазині "Петрович Харків"

HeidelbergCement - світовий лідер в області виробництва наповнювачів і один зі світових лідерів виробництва цементу, бетону та інших будматеріалів. Фірма вважається наймачем для більш ніж 62 000 працівників, які діють в 3000 офісах, які знаходяться в 60 державах світу. HeidelbergCement діє в ринковій сфері України з 2001р.

Мета Компанії «ХайдельбергЦемент Україна» - це підвищення цінності Групи в довгостроковій перспективі завдяки стійкому і орієнтованому на результат росту.

Завдання фірми «ХайдельбергЦемент Україна» - збільшення значення своєї Групи в доступному для огляду майбутньому, завдяки стійкому і спрямованому на підсумок підйому.

Нова стратегія Групи HeidelbergCement «Зобов'язання Сталого Розвитку 2030» - це зобов'язання прийняті для впровадження подальших удосконалень та інновацій, спрямованих на підтримку Цілей ООН зі сталого розвитку та на вирішення глобальних соціальних, економічних і екологічних проблем.

Дотримуючись принципів екологічної та соціальної відповідальності, бренд прагнемо зміцнити соціально-економічне місцевих громад, звести до мінімуму фізичні наслідки діяльності компанії, а також працювати не тільки в рамках власних інтересів, а й в інтересах суспільства.