0
0
0

Утеплювач Sweetondale (Техноніколь) Техновент (50 мм) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Утеплювач Sweetondale (Техноніколь) Техновент (50 мм) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
740.00 грн. / упак.
Утеплювач Техновент - це негорючі, гідрофобізовані тепло-, звукоізоляційні плити, що складаються з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Основне призначення плит-використання в промисловому і цивільному будівництві в якості тепло-звукоізоляційного шару вентильованих фасадних систем.

Купити Утеплювач Sweetondale (Техноніколь) Техновент (50 мм), а також схожі будматеріали з категорії Ізоляція для системи «Вентильований фасад» ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Ізоляція для системи «Вентильований фасад», а також всі товари виробника Sweetondale (Технониколь) З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Утеплювач Sweetondale (Техноніколь) Техновент (50 мм), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Sweetondale (Технониколь), щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Утеплювач Sweetondale (Техноніколь) Техновент (50 мм) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Утеплювач
Ступінь горючості НГ.
Довжина утеплювача 1200 мм.
Міцність на стиск при 10% лінійній деформації 0,01 МПа.
Паропроникність не менше 0,3 мг/(м·год·Па).
Теплопровідність при (25 ± 5) ° C не більше 0,036 Вт/м*К.
Товщина утеплювача 50 мм.
Ширина утеплювача 600 мм.
Щільність утеплювача 80 кг/м3.
Спосіб застосування
Згідно "Рекомендацій з проектування теплоізоляції огороджувальних конструкцій житлових, громадських і промислових будівель.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників