0
0
0

Плита підвісної стелі AMF Heradesign Superfine - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Плита підвісної стелі AMF Heradesign Superfine - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробники AMF
  • Модель: 002060
  • Наявність: 113
640.00 грн. / шт.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Цей тип стружкових плит є законодавцем моди на екологічні звукопоглинальні матеріали. Можливість "підлаштувати" під себе акустику будь-якого приміщення, все залежить від типу монтажу, поверхні, а також характеристик звукопоглинаючого середнього шару. Ідеальний мікс компонентів дерева, магнезиту приваблює архітекторів, дизайнерів та будівельників своїми унікальними ізоляційними, екологічними та звукопоглинаючими характеристиками.

Вироблятися виключно з екологічно чистих компонентів: Деревна стружка (волокна Австрійської Ялини тол. 1-3 мм) + Магнезит (астиці магнезиту використовуються як сполучна) + Вода (використовується для розведення порошку магнезиту та запікання плит).

Панелі можна фарбувати водоемульсійною фарбою. Правильно фарбувати за допомогою пульвілізатора, якщо ви наважитеся фарбувати панелі самі – обов'язково використовуйте гарний ґрунт.

Завдяки екологічності матеріалів з яких виготовляється HERADESIGN область застосування цих матеріалів необмежена практично нічим. Можна застосовувати як у дитячих так і у спортивних закладах. Плити удароміцні та відповідають стандартам горіння, займистості, задимлення та токсичності з індексом 1 (Г1, В1, Д1, Т1). Єдине місце, де не можна використовувати HERADESIGN - місця в яких можливий прямий контакт плит з водою.
Характеристики
Підвісна стеля
Ширина плити 600 мм.
Довжина плити 1200 мм.
Товщина плити 15 мм.
Шумопоглинання плити 0,4 мм.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників