0
0
0

Плита підвісної стелі Armstrong Plain Retail Board - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Плита підвісної стелі Armstrong Plain Retail Board - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
95.30 грн. / шт.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Панелі стельові Armstrong Plain з трохи шорсткою білою поверхнею відповідають сучасним тенденціям дизайну. Вони забезпечують максимальне світловідбиття в приміщеннях з спрямованим нагору світлом і непрямим освітленням без додаткових енерговитрат, а також сприяють створенню більш високого рівня комфорту.

Плита Armstrong Plain виготовлена ​​з твердого мінерального волокна, має підвищену зносостійкість, отриману за рахунок застосування кальцидної крихти. Унікальний склад робить плити міцними, довговічними та стійкими до прогину, а підвищена вологостійкість дозволяє використовувати їх у приміщеннях із підвищеною вологістю.

Панель стельова Armstrong Plain має край Board. Даний тип кромки стельової плити прямокутної форми для монтажу на видимій підвісній системі завширшки 24 мм. У змонтованому вигляді стеля має рівну поверхню.
Підвісна стеля Armstrong Plain допомагає приховати тріщини, плями та інші дефекти старої стелі. Монтаж, демонтаж та догляд за підвісною стелею простіше, швидше та менш трудомісткі в порівнянні з іншими стелями. Крім того, надаються додаткові можливості для встановлення світильників. За рахунок хорошого світловідбиття підвісні стелі значно покращують освітленість приміщення без додаткових енерговитрат.

Акустичні стелі Armstrong Plain знижують рівень шуму всередині приміщення завдяки високому коефіцієнту звукопоглинання матеріалу, а також забезпечують ослаблення звуку, що проникає із сусідніх приміщень. Величина звукопоглинання та ослаблення звуку визначається на основі вимірювань та детальних розрахунків.

Підвісна стеля Armstrong Plain дозволяє приховати труби та технічне обладнання, розташоване під перекриттям, при цьому залишаючи легкий доступ до комунікаційних та інженерних систем: вентиляції, опалення, кондиціювання, детекторів диму та спринклерів.
Характеристики
Підвісна стеля
Ширина плити 600 мм.
Довжина плити 600 мм.
Товщина плити 12 мм.
Шумопоглинання плити 0,15 AW.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників