0
0
0

Придбати продукцію Wavin Ekoplastik (Вавин Экопластик) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Wavin Ekoplastik (Вавин Экопластик) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Wavin Ekoplastik (Вавин Экопластик) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

 EKOPLASTIK існує на ринку продажів водопровідних систем з далекого 1990 року. Уже в 2004 році до бренду Ekoplastik приєдналася багатонаціональна корпорація Wavin. Головний офіс Wavin Ekoplastik знаходиться в Костелець-над-Лабем, в прямій близькості від столиці Чеської Республіки - Праги. Крім керівництва тут розташований виробничий господарський відділ.

Безпосередньо в 2007 на фірмі пройшли великі зміни, після заснування нового центру з логістичним перевезень в Празі - Горні Почернице. Тут можна знайти все магазини готової продукції виробництва ППР. Там же знаходиться логістичний відділ і частина бізнес-відділу / управління процесами.

Основні продукти охоплюють широкий діапазон: поліпропілен (ПП), пластикові трубопроводи, системи тиску і / або розподілу, нагрів гарячої води. WAVIN Ekoplastik s.r.o. є домінуючим виробником цих систем в Чеській Республіці і входить в число провідних європейських виробників.

Щоб задовольнити потреби клієнтів, розвиток технологій знаходиться на першому місці в цілях компанії. Збільшення чисельності екструзійних ліній з виготовлення труб і термопластавтоматів для фітингових систем, відповідає зростаючому різноманітності асортименту продукції, та збільшення частки бренду на місцевому та міжнародному ринках.

У той час як в підрозділі, який займається виробництвом, кількість вироблених елементів автоматично збільшується з кожною одиницею обладнання, кількість співробітників в сфері обслуговування клієнтів, якісного контролю, досліджень та інших сфера, в яких людей не можуть замінити машини, зростає. Це має велику вагу для розвитку компанії і пропонованого спектру послуг.