0
0
0

Придбати продукцію Vivo IVC - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Vivo IVC - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Vivo IVC - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

IVC Group, була заснована ще далекого 1997 року. На сьогоднішній день вона є одним з провідних європейським виробником вінілової та кварц-вінілової плитки, атак же килимової плитки та листового вінілу. Робочий штат IVC Group налічує близько 1800 співробітників та 10 виробничих локацій, які розташовуються в Америці, Росії, Люксембурзі та Бельгії. IVC Group має високі виробничі потужності, що дозволяє виробляти на ринок близько 180 мільйонів м² покриттів щорічно. У 2015 році IVC Group стала частиною Mohawk Industries, яка є світовим лідером з виробництва підлогових покриттів та має великий досвід та традиції, які налічують понад 130 років. Участь у Mohawk Industries дає можливість підвищити світове ринкове охоплення IVC Group. Тим самим даючи їй можливість потрапити до будь-якого місця, куди б ви не пішли.

IVC Group виходить за рамки звичайного, щоб створити ідеальне рішення для вашого будинку чи проекту. Вона завжди враховує використані матеріали з урахуванням ваших потреб. Таким чином, IVC Group пропонує інноваційні рішення для створення найкращого продукту для вашого проекту. IVC Group щиро вірить у продукти, що створені з розрахунком на майбутнє.