0
0
0

Придбати продукцію Udk в інтернет-магазині "Петрович Харків"

Хіт продажів
Придбати продукцію Udk в інтернет-магазині "Петрович Харків"Придбати продукцію Udk в інтернет-магазині "Петрович Харків"

Виробництво газобетонних блоків в широкому масштабі почалося в 20-х роках XX століття в Швеції. З тих пір технологія виробництва значно покращилася з точки зору автоматизації технологічних процесів і розвитку обладнання, що, в свою чергу, дозволило виробляти блоки з відмінними фізико-механічними характеристиками, низькою щільністю і високою міцністю, зберігаючи при цьому ту ж сировинну базу. Блоки із загальною сухою щільністю D400 і D500 і класом бетону В2,0 і В2,5 є будівельними та теплоізоляційними матеріалами, використовуваними для несучих стін будівель, і в той же час забезпечують необхідну теплоізоляцію стін без будь-якої додаткової ізоляції.

ТОВ «УДК» є найбільшим виробником блоків в Східній Україні. Завод має сучасне технологічне обладнання від Masa AG, відомого світового лідера в обладнанні для виробництва будівельних матеріалів. Сировинною базою для виробництва є подрібнений кварцовий пісок, цемент і негашене вапно, вода і добавки з гіпсу і газифікатора алюмінію для створення пористої структури матеріалу. Газоблок випікається в формах і розрізається на блоки на спеціальних машинах з дротяними нитками. Це дозволяє отримувати продукт з точними розмірами з допуском не більше ± 1,5 мм, що дозволяє укладати блоки на тонкошаровий клей типу UDK TBM. Після різання блоки піддаються автоклавированию в спеціальному режимі, при температурі до 195 С і тиску до 12 атм. Автоклавирование гарячим повітрям забезпечує декілька переваг для блоків AAC в порівнянні з неавтоклавірованнимі блоками. Блоки AAC мають більш високий клас міцності і не вимагають додаткового утримання перед застосуванням.

Блоки зберігаються на дерев'яних піддонах і упаковуються в спеціальну термоусадочну плівку. Забезпечуючи неперевершену теплоізоляцію, стінові блоки UDK вносять істотний внесок в захист навколишнього середовища, значно знижуючи енергетичні потреби (і вартість) опалення та охолодження приміщень. Крім того, наші блоки прості у використанні і забезпечують точну різання, що зменшує утворення твердих відходів під час будівництва. Стінові блоки UDK не потрібно використовувати в поєднанні з ізоляційними матеріалами, які різко збільшують вартість будівництва і вплив на навколишнє середовище.