0
0
0

Штукатурка Knauf Rotband (Кнауф Ротбанд) (30 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Штукатурка Knauf Rotband (Кнауф Ротбанд) (30 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Knauf
  • Модель: 000149
  • Наявність: Є в наявності
199.50 грн. / меш.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Штукатурка Knauf Rotband - універсальна суха штукатурна суміш на основі гіпсового в'яжучого з полімерними добавками, які підвищують адгезійні властивості. Призначена для ручного нанесення на вертикальні і горизонтальні поверхні (стіни і стелі) зі звичайною твердою основою (бетон, цегла, цементна штукатурка), а так же поверхонь з пінополістиролу, ЦСП, усередині приміщень з нормальною вологістю, а так само в кухнях і ванних. Особливо рекомендується для гладких бетонних стельових і стінових поверхонь. Однією з особливостей даної штукатурки це "заглянцовиваніе" поверхні.
Характеристики
Сухі суміші
Витрата суміші 0,9 кг/м2 при товщині шару 1 мм.
Рекомендована товщина шару мінімальна - 5 мм, максимальна - 50 мм.
Склад гіпс з додаванням спеціальних добавок.
Температура застосування от +5°С до +30°С.
Час використання розчинної суміші 20-25 хв.
Спосіб застосування
Підготовка поверхні: Поверхню очистити від бруду, пилу, відшарувань і видалити з бетону залишки опалубної мастила. Далі проводиться грунтування поверхні, виставлення моячкових і захисних кутових профілів.
Порядок робіт: В Холодну чисту воду 18 л висипати вміст мішка, перемішати будівельним міксером до отримання однорідної маси, почекати 5 хвилин і перемішати ще раз. Отриману суміш протягом 20 хвилин нанести на поверхню і розрівняти за допомогою правила. Після початку схоплювання розчину (приблизно через 45-60 хвилин від початку нанесення), поверхня вирівняти трапецієподібним правилом, зрізуючи надлишки і заповнюючи поглиблення. Далі можлива затирка і загладжування поверхні, як вказано в технічному описі до товару. Після штукатурення інструмент і обладнання промити водою.
Документація
 
Технічний опис.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників