0
0
0

Руберойд Sweetondale (Техноніколь) Поліпласт ХПП 2,5 (9 м2) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Руберойд Sweetondale (Техноніколь) Поліпласт ХПП 2,5 (9 м2) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
0.00 грн. / рулон
Поліпласт ХПП 2,5 - це рулонний матеріал, який застосовується в якості гідроізоляції та матеріалу для здійснення покрівельних робіт як в професійному, так і в побутовому будівництві. Виготовляється з бітуму, який є основною частиною матеріалу, потім він наноситься з двох сторін на стеклохолст і додається спеціальна добавка, після цього проводиться нанесення захисного шару. Цей євроруберойд має маркування ХПП, що розшифровується як: "Х" - підстава, яке застосовується в цьому руберойді - це стеклохолст; "П" - підкладка (верхній шар без присипки); "П" - захисна поліетиленова плівка.

Купити Руберойд Sweetondale (Техноніколь) Поліпласт ХПП 2,5 (9 м2), а також схожі будматеріали з категорії Гідроізоляція ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Гідроізоляція, а також всі товари виробника Sweetondale (Технониколь) З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Руберойд Sweetondale (Техноніколь) Поліпласт ХПП 2,5 (9 м2), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Sweetondale (Технониколь), щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Руберойд Sweetondale (Техноніколь) Поліпласт ХПП 2,5 (9 м2) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Покрівельний матеріал
Маса 1 м2 2,5 кг.
Температура крихкості в´яжучого в матеріалі, який наплавляється не вище -15 °С.
Ширина покрівельного матеріалу 1 м.
Спосіб застосування
Інструкція по застосуванню та монтажу євроруберойду, а також про умови зберігання та інформація з технічними характеристиками вказана у вкладці "Технічний опис Руберойд Поліпласт ХПП". Якщо будуть питання, як купити Руберойд Sweetondale (Техноніколь) Поліпласт ХПП 2,5 в Харкові, або якісь інші питання, ви можете зв'язатися і уточнити інформацію у наших менеджерів в телефонному режимі.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників