0
0
0

Руберойд Sweetondale (Техноніколь) Поліпласт ХКП 4,0 (9 м2) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Руберойд Sweetondale (Техноніколь) Поліпласт ХКП 4,0 (9 м2) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
579.00 грн. / рулон
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Поліпласт ХКП 4,0 - це рулонний матеріал, який можна застосовувати в якості гідроізоляційного і покрівельного матеріалу як в побутовому, так і в професійному будівництві. Підстава з чого виготовляється даний матеріал - бітум, який в подальшому наноситься на стеклохолст з двох сторін, зі спеціальним наповнювачем і добавкою після чого наноситься захисний шар. Даний євроруберойд має маркування ХКП, що розшифровується як: "Х" - підставою, яке використовується в даному руберойді є стеклохолст; "К" - покрівельний (верхній шар з присипкою); "П" - захисна поліетиленова плівка.
Характеристики
Покрівельний матеріал
Маса 1 м2 4 кг.
Температура крихкості в´яжучого в матеріалі, який наплавляється не вище -15 °С.
Ширина покрівельного матеріалу 1 м.
Спосіб застосування
Що б дізнатися як кріпити руберойд і технічний опис і характеристики можна відкрити вкладку "Технічний опис Руберойд Поліпласт ХКП". У разі виникнення питань, наприклад: як купити Руберойд Sweetondale (Техноніколь) Поліпласт ХКП 4,0 в Харкові, або іншої інформації ви можете дізнатися у наших менеджерів зателефонувавши за контактним номером телефону.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників