0
0
0

Редукція (муфта перехідна) Інсталпласт/СВК для внутрішньої каналізації (50/32 мм) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Редукція (муфта перехідна) Інсталпласт/СВК для внутрішньої каналізації (50/32 мм) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
139.00 грн. / шт.
Пінопропіленова (ПП) редукція використовується для герметичного з'єднання різних санітарних пристроїв з каналізаційними трубами. Редукції незамінні при підключенні зливних шлангів пральних машин до каналізаційної системи всередині будинку, полегшують з'єднання дренажних сходів з каналізаційними трубами, а також будуть корисні при установці сифонів.

Купити Редукція (муфта перехідна) Інсталпласт/СВК для внутрішньої каналізації (50/32 мм), а також схожі будматеріали з категорії Внутрішня каналізація ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Внутрішня каналізація, а також всі товари виробника Инсталпласт З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Редукція (муфта перехідна) Інсталпласт/СВК для внутрішньої каналізації (50/32 мм), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Инсталпласт, щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Редукція (муфта перехідна) Інсталпласт/СВК для внутрішньої каналізації (50/32 мм) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Внутрішня і зовнішня каналізація
Діаметр труби, фасонних частин 50/32 мм.
Документація
 
Сертифікат.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників