0
0
0

Придбати продукцію Инсталпласт в інтернет-магазині "Петрович Харків"

Придбати продукцію Инсталпласт в інтернет-магазині "Петрович Харків"Придбати продукцію Инсталпласт в інтернет-магазині "Петрович Харків"

«Інтсалпласт» є вітчизняним виробником пластикових труб для водо- і газопостачання та водовідведення.

Діяльність промислової групи «Інсталпласт» сходить до створення в 1994 році невеликою приватної компанії «Хортиця» з моменту першої установки екструдера в орендованих приміщеннях в місті Городок Львівської області.

Наша новинка, що володіє якістю, порівнянною з зарубіжними аналогами, але значно дешевше, полюбився покупцям. Вони зацікавилися продукцією нашого підприємства. Керівництво компанії придбало кілька екструзійних ліній, особливо для водопровідних труб. Проаналізувавши кон'юнктуру ринку установки в Україні, наша компанія першою почала виробництво арматури, необхідної для монтажу трубопровідних систем: Т-образні відводи, відводи, трубні блоки, поперечні труби.

Ринок негайно відреагував на цю подію, і компанія придбала постійних клієнтів у всіх регіонах України, а також в Росії, Молдові, Білорусі, Угорщини ... З тих пір почалася перша фаза структурування ринку пластикових труб в Україні. Через розташування, важливості і відповідальності, придбаної нашою компанією, і того факту, що інша компанія, оператор продовольчого ринку, з такою ж назвою «Хортиця», діяла в Запоріжжі, рішення змінити назву підприємства та форму власності, щоб уникнути плутанина з відомими брендами була усунена.

Бренд створив мережу перевезень среднетоннажних і навалювальних вантажів з метою ефективного продажу власної продукції і швидкої доставки своїм клієнтам. «Інсталпласт» активно співпрацює з науково-дослідними установами та вищими навчальними закладами, зокрема з Національним Львівським політехнічним університетом, з метою поліпшення якісних характеристик продукціі.Значітельная частина прибутку компанії направляється на технічне переозброєння виробництва, впровадження нових технологій, підвищення кваліфікації персоналу.

Крім основного виробництва, було розроблено і організовано виготовлення стандартних стовпів і коробок для механічного захисту підземних електро-, радіо та інших мереж для максимального задоволення потреб клієнтів.

Створення додаткових робочих місць, незмінна якість продукції та збільшення асортименту - основна стратегія розвитку промислової групи «Інсталпласт». У 2012 році було розпочато виробництво поліетиленових та поліпропіленових напірних і безнапірних труб діаметром від 300 мм до 4000 мм.

Висока якість і безпеку продукції «Інсталпласт» в поєднанні з відмінними монтажними роботами забезпечили позитивні відгуки клієнтів і визнання в секторі ринку. Поряд з високою якістю, істинної вигодою продукції «Інсталпласт» є її ціна.