0
0
0

Придбати продукцію Armstrong (Армстронг) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Armstrong (Армстронг) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Armstrong (Армстронг) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Armstrong є лідером у розробці та виробництві інноваційних рішень для стель, стін та підвісних систем для комерційних та житлових приміщень у всьому світі. З доходом 937 мільйонів доларів у 2020 році бренд налічує близько 2800 співробітників та виробничу мережу з 15 підприємств, а також шість підприємств, призначених для спільного підприємства WAVE.

Вдома, на роботі, у медичних закладах, аудиторіях, магазинах чи ресторанах компанія Armstrong пропонує інтер'єрні рішення, які допомагають підвищити комфорт, заощадити час, підвищити ефективність будівлі та загальну продуктивність, а також створити гарний простір.

Понад 150 років Armstrong будує свій бізнес на довірі та чесності. Це відрізняло бренд тоді і відрізняє його зараз, поряд із здатністю співпрацювати та впроваджувати інновації для людей, яким Armstrong служить – клієнтів, акціонерів, спільнот та співробітників.

Armstrong прагне розробляти нові та стійкі стельові рішення з можливостями дизайну та продуктивності, які позитивно впливають на простір, де ми живемо, працюємо, навчаємось, лікуємо та граємо. Це захоплюючий та прибутковий бізнес, і ми прагнемо продовжувати зростати та процвітати на благо всіх зацікавлених сторін.