0
0
0

Придбати продукцію Amf (АМФ) в інтернет-магазині "Петрович Харків"

Придбати продукцію Amf (АМФ) в інтернет-магазині "Петрович Харків"Придбати продукцію Amf (АМФ) в інтернет-магазині "Петрович Харків"


Knauf AMF GmbH & Co. KG є одним з провідних європейських виробників високоякісних стельових систем. Портфель компанії включає в себе розробку і виробництво складних продуктів для адміністративних будівель та навчальних закладів або закладів охорони здоров'я.

Knauf AMF з визнаними в усьому світі брендами Thermatex®, Heradesign®, Ventatec® і Donn® - це витончене якість, висока надійність і видатні інновації. Звичайно, це також включає в себе постійну розробку оптимізованих рішень для продуктів для сучасних стельових систем завтрашнього дня. Будучи технологічним лідером в області багатофункціональних стельових систем і частиною всесвітньої операційної групи Knauf, Knauf AMF забезпечує відповідність своїх продуктів найвищим вимогам в області протипожежного захисту, звукоізоляції, гігієни і дизайну.

Knauf AMF об'єднує історію компанії, яка нараховує понад 120 років, з найсучаснішим ноу-хау продукту. Як давній партнер для наших клієнтів, ми володіємо чудовими знаннями про вимоги і характеристики будівельної галузі. Тому ми вкладаємо всі свої сили в постійне тестування і вдосконалення нашого виробничого обладнання та методів. Тільки завдяки цьому ми також можемо постійно відповідати найвищим вимогам якості і перевизначити їх знову і знову.

Ми пишаємося нашими швидкими темпами інновацій, нашим всеосяжним асортиментом продуктів і нашими співробітниками, які з їх великою особистою відданістю є рушійними силами нашого спільного успіху. Проте, найбільш важливим аспектом всього, що ми створюємо, є задоволення наших національних і міжнародних клієнтів. Це також включає в себе експертну підтримку на місці, яку гарантує наш глобально діючий бізнес.

Компанія Knauf AMF зі штаб-квартирою в Графенау в Баварії, Німеччина, в даний час налічує близько 600 співробітників в своїх 30 дочірніх компаніях і представництвах по всьому світу. Наша загальна потужність складає 65 мільйонів квадратних метрів стельової плитки і 220 мільйонів лінійних метрів сітки щороку.

Той факт, що штаб-квартира нашої компанії знаходиться в Національному парку Баварський ліс, є збігом - і обов'язком в той же час. Ми надаємо особливого значення екологічно чистого виробництва. Як технологічний лідер, ми вважаємо, що збереження і захист природи і її ресурсів є першочерговим завданням. Як вираз цього зобов'язання, ми сертифіковані DIN EN ISO 14001. Для дійсно хорошою конструкції з дійсно гарною совістю.