0
0
0

Придбати продукцію New Style (Новий Стиль) в інтернет-магазині "Петрович Харків"

Придбати продукцію New Style (Новий Стиль) в інтернет-магазині "Петрович Харків"Придбати продукцію New Style (Новий Стиль) в інтернет-магазині "Петрович Харків"

За 17 років ТМ "Новий Стиль" стали безперечним лідером українського ринку міжкімнатних дверей і одним з лідерів європейського ринку. Починаючи з виробництва дверних полотен одного типу, вони розширили асортимент до 2000 моделей, об'єднаних в 16 колекцій. Фірма виробляємо двері в зборі і врізні в 33 декорах, різних розмірів і цінового діапазону. Безумовно, виробництво такої кількості вимагає особливого підходу в управлінні продажами.

Бренд розробив модель успішного бізнесу і поставляє продукт, який задовольняє потреби покупців будь-якого рівня доходів на українському і зарубіжних ринках. NEW STYLE DOOR FACTORY експортує продукцію в 38 країн світу. ТМ «NEW STYLE» добре відома в Європі, Азії, на Близькому Сході, в Африці і навіть в Північній Америці. Виробнича потужність - 6000 дверних стулок на добу. Це дозволяє задовольнити зростаючі вимоги ринків збуту. Новий стиль прагне відповідати останнім тенденціям світового дизайну і уважно ставиться до побажань наших клієнтів. Ми регулярно покращуємо якість і зовнішній вигляд продукції.

Модельний ряд компанії продовжує зростати, тому що в світі немає нічого більш мінливого, ніж мода і дизайн. Різноманітність конструкцій і декорів роблять їхні вироби підходящими для будь-якого інтер'єру. Креативні дизайнерські рішення та сучасні інженерні технології роблять наш продукт відповідним для будь-якого інтер'єру і здатні задовольнити смаки найвибагливіших покупців. Однак конструкція і дизайн наших дверей можуть бути адаптовані до умов конкретного регіону.