0
0
0

Придбати продукцію Morelli (Морелли) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Morelli (Морелли) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Morelli (Морелли) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Історія бренду Мореллі (Morelli) налічує близько 70 років. Зародження світового бренду розпочалося у славному місті Флоренція. За весь час існування відоме сімейне підприємство з Італії довело, що вся дверна фурнітура Мореллі справедливо займає лідируючі місця в даному сегменті світового ринку. Головними відмінними якостями дверної фурнітури Morelli на сьогоднішній день є: унікальний та ультрасучасний дизайн, чудові експлуатаційно-технічні характеристики, які здатні забезпечити презентабельний зовнішній вигляд для будь-якого інтер'єру та прослужити не один десяток років.

Всі фірми, які працюють на ринку дистрибуції та монтажу міжкімнатних дверей, точно уявляють чим якісно дверна фурнітура Мореллі (Morelli) перевершує своїх конкурентів. Представимо список переваг, завдяки яким виробник вийшов на лідируючі позиції у всьому світі: високоякісна сировина; широкий вибір моделей, відтінків, конфігурацій фурнітури; ремонтопридатність; використання передових технологій; постійний контроль за якістю з боку керівництва підприємства; навчання персоналу постійної основі.

Виробничий процес - це цикл з багатьох ступенів виробництва, в результаті якого відбувається накладання великої кількості шарів компонентів в регламентованій послідовності. Цикл виробництва фурнітури Morelli (Morelli) проходить за заздалегідь визначеним алгоритмом: обробка спеціальним мідним складом; нівелювання всіх нерівностей покриття, з допомогою спеціального напилення; хромування; надання виробу певного кольору; закріплення отриманого кольору завдяки спеціальному покриттю; нанесення високоміцного лакового складу; закріплення фінального шару за допомогою інноваційного матеріалу, що є родзинкою сім'ї Мореллі.