0
0
0

Мастика гідроізоляційна Ceresit CL 51 (14 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Мастика гідроізоляційна Ceresit CL 51 (14 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
2 350.00 грн. / шт.
Гідроізоляційна однокомпонентна мастика для гідроізоляції поверхонь усередині приміщень, що експлуатуються у вологому середовищі, крім басейнів.

Гідроізоляційна двокомпонентна мастика Ceresit CL 51 Express призначена для гідроізоляції стін та підлог у приміщенні, що експлуатуються у вологому середовищі (ванні кімнати, душові, санвузли та ін. приміщення цивільного та промислового призначення), перед облицюванням плиткою. Може використовуватися як гідроізоляційний шар у підлогах з підігрівом. Ефективна для наклеювання гідроізоляційної стрічки Ceresit CL 152. Не допускається нанесення на литий асфальт, старі керамічні та лакофарбові покриття.

Купити Мастика гідроізоляційна Ceresit CL 51 (14 кг), а також схожі будматеріали з категорії Гідроізоляція ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Гідроізоляція, а також всі товари виробника Ceresit (Церезит) З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Мастика гідроізоляційна Ceresit CL 51 (14 кг), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Ceresit (Церезит), щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Мастика гідроізоляційна Ceresit CL 51 (14 кг) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Грунтовки
Колір після висихання сірий.
Расход від 1,4 кг/м2 до 2,1 кг/м2.
Склад модифікована синтетична смола, наповнювачі.
Час висихання при температурі (20 ± 2) ° С час висихання 1-го шару: близько 2 годин. час висихання 2-го шару: близько 3 годин.
Документація
 
Технічний опис.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників