0
0
0

Кутник пристінний Kraft Fortis (3 м) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Кутник пристінний Kraft Fortis (3 м) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробники Kraft
  • Модель: 002055
  • Наявність: 882
86.00 грн. / шт.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Kraft Fortis – це універсальна система Т-подібних профілів, яка задовольняє всі вимоги до стандартних підвісних стель. Конструкція підійде для використання в стелях із мінеральними, акустичними, металевими, сітчастими та іншими типами плит. Уніфікована конструкція замків дозволяє без пошкоджень розібрати та зібрати конструкцію. Міцності профілю надають додаткові ребра жорсткості, розташовані по всій довжині. Профілі KRAFT Fortis належать до класу пожежної безпеки А1 (НГ) – негорючі. До того ж, в основних профілях довжиною 3600 мм конструкції передбачені пожежні компенсатори, які заважають швидкому обвалу стелі під час пожежі. Система профілів KRAFT Fortis є повністю сумісною зі світлодіодними профілями KRAFT Led – вони монтуються замість стандартних Т-профілів. Т-профілі KRAFT Fortis відповідають усім необхідним українським та європейським стандартам та пройшли необхідну сертифікацію та лабораторні випробування в Україні та ЄС.
Характеристики
Профіль
Довжина профілю 3000 мм.
Ширина профілю 24 мм.
Спосіб застосування
Монтаж підвісної стелі на основі T-профілів:

1. Розмічаємо рівень, на якому буде підвісна стеля.
2. Вибираємо пристінний L-профіль (4) за периметром на рівні розмітки.
3. За допомогою дюбелів кріпимо підвіси (5) до основної стелі.
4. Встановлюємо основні Т-профілі 3600 мм та вирівнюємо їх в одній площині.
5. Встановлюємо поперечні Т-профілі 1200 мм у просічки основного та поздовжні Т-профілі 600 мм у просічки поперечного.
6. Встановлюємо мінерально-волоконні плити у готовий каркас.

Корисні поради при монтажі підвісної стелі на основі T-профілів:

• Т-профіль розрахований на те, щоб нести навантаження плит. Додаткове навантаження у вигляді трансформаторів напруги, світильників, вентиляційних ґрат і т.д. має супроводжуватися окремими розвантажувальними системами.
• Відповідно до європейських норм світильник вагою понад 250 г повинен мати окремий підвіс та бути закріпленим окремо від Т-профілів. Зараз це правило не стосується світлодіодних профілів KRAFT LED, які можна встановлювати безпосередньо на каркас із Т-профілів без використання окремих підвісів.
• Для кріплення підвісів рекомендуємо використовувати лише металеві дюбелі. Відстань між підвісами має перевищувати 800-1200 мм. Розуміння та дотримання цих правил позбавить вас зайвих проблем при монтажі та обслуговування стелі.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників