0
0
0

Хрестовина Інсталпласт/СВК для внутрішньої каналізації (50 мм) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Хрестовина Інсталпласт/СВК для внутрішньої каналізації (50 мм) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
49.43 грн. / шт.
Каналізаційні хрестовини (ПП) - це легкі фітинги, які виготовляються для задоволення потреб в системах контролю побутових стічних вод, житлових, комерційних, промислових і сільськогосподарських систем дощових і зливових стоків та інших застосуваннях без тиску. Служать для відомості воєдино кількох потоків води з труб однакових або різних діаметрів. Корозієстійкий і нешкідливий для води, стічних вод, розсолу, багатьох кислот і лугів.

Купити Хрестовина Інсталпласт/СВК для внутрішньої каналізації (50 мм), а також схожі будматеріали з категорії Внутрішня каналізація ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Внутрішня каналізація, а також всі товари виробника Инсталпласт З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Хрестовина Інсталпласт/СВК для внутрішньої каналізації (50 мм), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Инсталпласт, щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Хрестовина Інсталпласт/СВК для внутрішньої каналізації (50 мм) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Внутрішня і зовнішня каналізація
Діаметр труби, фасонних частин 50 мм.
Кут фасонних частин 45 градусів.
Документація
 
Сертифікат.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників