0
0
0

Хрестовина для внутрішньої каналізації Ostendorf (110*50 мм) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Хрестовина для внутрішньої каналізації Ostendorf (110*50 мм) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
231.50 грн. / шт.
Хрестовина Ostendorf 110*50*67 для внутрішньої каналізації - є частиною системи каналізації, яка служить для пристрою магістралей в 4 напрямках, в одній площині. Два з яких знаходитися під кутом 67 градусів. Виготовляється з поліпропілену здатного витримати температуру до 100 градусів, за рахунок гладкої поверхні не накопичує забруднення, стійкий до агресивного хімічного середовища і має відмінну ступінь шумоізоляції.

Купити Хрестовина для внутрішньої каналізації Ostendorf (110*50 мм), а також схожі будматеріали з категорії Внутрішня каналізація ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Внутрішня каналізація, а також всі товари виробника Ostendorf (Остендорф) З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Хрестовина для внутрішньої каналізації Ostendorf (110*50 мм), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Ostendorf (Остендорф), щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Хрестовина для внутрішньої каналізації Ostendorf (110*50 мм) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Внутрішня і зовнішня каналізація
Діаметр труби, фасонних частин 110 мм.
Кут фасонних частин 67 градусів.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників