0
0
0

Придбати продукцію ESSVE (ЕССВЕ) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію ESSVE (ЕССВЕ) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію ESSVE (ЕССВЕ) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

ESSVE - одна з провідних компаній з виробництва кріплення в Європі. З 1970 року ESSVE представляє продукти, які швидко стали незамінними в наборі інструментів професійних користувачів, що дозволило бренду зайняти лідируючі позиції в Європі. Основна ідея бренду - зробити повсякденне життя простіше, безпечніше і вигідніше для професіоналів будівництва, дизайнерів і покупців в промисловості. Вони роблять це, пропонуючи продукти, послуги і підтримку, необхідні для виконання роботи. Від гвинтів, кріпильних елементів, клеїв і наповнювачів до великого досвіду в галузі промислових технологій кріплення і програм розрахунку розмірів до підтримки дизайнерів.

ESSVE має давню традицію розробки нових інноваційних продуктів разом з професійними майстрами. Сьогодні близько третини співробітників ESSVE займаються інноваціями та розробкою продуктів. Їх лідируюче положення в будівельній галузі є результатом основної філософії: інновації через розуміння потреб і поведінки своїх клієнтів. Бренд працює близько до кінцевого споживача, вивчає їх потреби, проводить співбесіди, знімає відео, обговорює і звертає увагу на те, що можна зробити інакше, щоб зробити їх роботу простіше, безпечніше й ефективніше. Коли ESSVE відкриває можливість, вони починають розробляти рішення, які тестують і налаштовують, поки не отримають те, що буде куплено, використано і полюбиться. Розробники продуктів працюють в добре обладнаній лабораторії в штаб-квартирі в Стокгольмі.

Система ESSBOX - один з багатьох прикладів того, як бренд працює з професіоналами для розробки стійких рішень, які дійсно працюють. Ідея ESSBOX народилася в ході пілотного тестового проекту ESSVE, в якому були залучені професіонали галузі до оцінки та розробки нових продуктів. На етапі аналізу проекту ESSVE з'ясував, що більше половини опитуваних не використали всі придбані продукти. 95% респондентів також повідомили, що у них виникли проблеми зі зламаною картонною упаковкою, що призводить до утворення великої кількості відходів. Виходячи з цього, ESSVE усвідомив необхідність в системі, яка могла б упорядкувати повсякденне життя професіоналів, спростити їх роботу, зробити їх життя більш ефективної і скоротити кількість відходів. Сьогодні, через шість років після запуску, половина всіх професійних майстрів в Швеції (внутрішній ринок ESSVE) використовують систему ESSBOX. Система ESSBOX не тільки допомагає професіоналам, але і створює виняткову лояльність клієнтів, що призводить до повторних покупок і зростання наших роздрібних продавців.

ESSVE - це більше, ніж продукти преміум-класу і відмінна система, фірма пропонує один з найширших асортиментів в галузі, що включає більше 5000 повністю інтегрованих кріпильних виробів. В асортименті ESSVE 1500 шурупів, 1900 кріпильних елементів, 650 видів цвяхів, 400 найменувань герметиків і клеїв і більше 800 кріпильних виробів, що робить бренд постачальником практично усього, що може знадобитися для будівельних кріплень.