0
0
0

Придбати продукцію Bravo (Браво) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Bravo (Браво) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Bravo (Браво) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Фабрика шпалер ArtGrand - це виробнича і управлінська компанія з відмінними під'їзними шляхами для автомобільного та залізничного транспорту і площею понад 3,5 га розташовані в промисловому центрі Дніпра, Україна. У компанії працює 250 чоловік.

Виробничі потужності включаю в себе: виробничий корпус, адміністративну будівлю, сировинні склади, склади готової продукції, дизайн студію, відділ продажівФабрика шпалер ArtGrand профілюється на виробництві тиснених шпалерах з вінілу на основі з паперу та флізеліну. При виготовленні продукції широко застосовується техніка трафаретного друку, гарячого тиснення і засобів інгібіції за допомогою хімічного сполучного. Незмінно висока якість продукції, що випускається, нестандартні дизайнерські рішення, споживча доступність є ключовими факторами, що дозволяють фабриці задовольняти різні потреби і смаки споживачів. Асортимент продукції включає більше 1000 найменувань, які продаються під двома брендами - MEGAPOLIS і BRAVO.

Сучасне обладнання німецького лідера лінії по виробництву шпалер Olbrich дозволяє застосовувати новітні європейські технології в роздрукуванні шпалер з використанням спіненого вінілу або методу гарячого тиснення. Лінія з виробництва пластизолю - це сучасна автоматизована технологічна система. Оздоблена обладнанням від великих німецьких і італійських компаній. Всі процеси контролюються комп'ютером, більшість операцій автоматизовано, є подвійна система контролю якості. Бетонний завод голландської компанії Gemini забезпечує стовідсоткову точність повторення для кожної позиції продукту. Системи дозування фарб Colorsat Compast забезпечують високу точність дозування чорнила на водній основі і гарантують чудову якість поверхні.

Виробничим цехом підприємства керує колектив висококваліфікованих технічних фахівців, всі підрозділи якого ефективно взаємодіють між собою. Більшість співробітників мають багаторічний досвід виробництва шпалер. Високі стандарти професіоналізму та передові технології відкривають широкі можливості для втілення творчих ідей дизайнерів і технологів в життя, створюючи сучасні модні шпалери. Студія дизайну ArtGrand прагне винаходити різні колірні поєднання і стилістичні рішення, щоб допомогти нашим клієнтам вибрати варіант, який ідеально впишеться в їх інтер'єр.