0
0
0

Базальтовий утеплювач Novoterm Фасад 135 (50 мм) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Базальтовий утеплювач Novoterm Фасад 135 (50 мм) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
0.00 грн. / упак.
Новотерм Фасад 135 - щільна базальтова вата, яка застосовується при влаштуванні систем "штукатурний фасад" для утеплення будівлі зовні. За рахунок підвищеної щільності цей утеплювач має безліч переваг: він є стійким до ударів, впливу атмосферних опадів, матеріал є не пальним і покритий вологозахисним просоченням. У цій вати відмінні показники звуко- і теплоізоляції. Вата легко монтується до цегельних бетонних і цементно-вапняним поверхням і повинна бути закрита спеціальними цементними сумішами для повного виконання своїх властивостей. З питань технології монтажу, технічними характеристиками, купити (Novoterm) Новотерм Фасад 135 в Києві, Харкові, Україні можна звернутися до наших менеджерів інтернет-магазину.

Купити Базальтовий утеплювач Novoterm Фасад 135 (50 мм), а також схожі будматеріали з категорії Ізоляція для системи «Штукатурний фасад» ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Ізоляція для системи «Штукатурний фасад», а також всі товари виробника Novoterm (Новотерм) З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Базальтовий утеплювач Novoterm Фасад 135 (50 мм), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Novoterm (Новотерм), щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Базальтовий утеплювач Novoterm Фасад 135 (50 мм) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Утеплювач
Кількість в упаковці 2,4 м2.
Ступінь горючості НГ.
Довжина утеплювача 1000 мм.
Теплопровідність при (25 ± 5) ° C 0,038 Вт/(м·К).
Товщина утеплювача 50 мм.
Ширина утеплювача 600 мм.
Щільність утеплювача 135 кг/м3 ±10%.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників