0
0
0

Придбати продукцію Novoterm (Новотерм) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Novoterm (Новотерм) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Novoterm (Новотерм) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Мінеральна вата Novoterm випускається на сучасному обладнанні, постачальником якого є італійська компанія, що має понад тридцять років досвіду роботи в цій сфері. Мінеральна вата Novoterm успішно застосовується при утепленні, для зменшення тепловтрат. Ця властивість проявляється завдяки структурі, яка складається з найтонших волокон, які з'єднуючись між собою утворюють пористу структуру. Дана особливість допомагає додати матеріалу високу щільність і укладає «нерухоме повітря» в середині самих осередків, саме воно і сприяє забезпеченню хорошої теплоізоляції.

Ще одна дуже важлива властивість утеплювача Novoterm, це протипожежна безпека. Мінвата Novoterm має клас горючості НГ, завдяки цьому може ефективно перешкоджати займанням, і використовуватися як термостійка ізоляція. Ізоляція має високі гідрофобні властивості, які проявляються в підвищеному водовідштовхуванні ізоляційного матеріалу. Але в той же час вона дуже добре пропускає пар, що сприяє поліпшенню мікроциркуляції в житловому або офісному приміщенні.

Простота монтажу значно полегшить процес утеплення, адже вся лінійка продукції Novoterm з самого початку була розроблена під самі використовувані варіанти каркасів конструкцій споруд і будівель. Висока хімічна стійкість дає можливість широкого спектра використання матеріалу, починаючи від теплозвукоізолювання труб, до ізоляції повітрепроводів. Так само весь лінійний ряд продукції має високий показник екологічності: ізоляція не виділяє ніяких шкідливих речовин, не збирає на собі пилові грудки, тим самим захищаючи від виникнення алергії.

Мінвата Novoterm також відрізняється відмінними властивостями з звукоізоляції. Дана властивість особливо важлива у квартирах, де з сусідами можна вести діалог в голосу через тонкі стіни, а шуми з вулиці, просто не дає спокійно заснути.