0
0
0

Придбати продукцію Ани-Пласт - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Ани-Пласт - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Ани-Пласт - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

АНІ пласт - виробник водоскидних комплектуючих з РФ. Даний бренд з'явився на будівельному ринку в далекому 2001 році і вже на сьогоднішній день зайняв передові позиції в галузі бюджетної та якісної сантехнічної продукції одночасно. Широкий перелік продукції на сьогоднішній день дозволяє задовольнити запити ринку в основних групах товарів в області сантехніки і супутніх товарів.

Завдяки високій якості виробленої продукції, оригінальному вигляду і спеціальній упаковці продукція ANI Plast вже завоювала не тільки ринок збуту Росії, але і ринки сусідніх країн східної Європи, поступово замінюючи на ринку дорожчу європейську і менш якісну продукцію з інших країн.

Продукція ANI plast отримала загальне визнання технічних фахівців сантехнічної галузі. ANI Plast на постійній основі бере участь в міжнародних виставках у своїй галузі. Високі вимоги до підбору сировинної бази, суворе виконання технічних правил виробництва дало можливість бренду надавати гарантію 10 років на весь ряд продукції, що виробляється. На сьогоднішній день ANI plast співпрацює з партнерами з більш ніж 30 країн з усього світу.

На підприємстві є відділ, який займається проектуванням та виготовленням прес-форм найвищої якості. Вся лінійка прототипів і зразків промислового призначення, проходить тестування у власній лабораторії підприємства, яка оснащена спеціальними випробувальними приладами. Вся лінійка продукції, вироблена АНІ Пласт, проходить повний контроль якості, перед тим, як потрапить безпосередньо до споживача. Компанія на постійній основі веде тех контроль процесів виробництва. Даний тип контролю дає можливість уникнути попадання на ринок збуту неякісної продукції.

Всі вироби виготовлені з якісного поліпропілену і оснащені всім необхідним для повного складання. Всі елементи для комплектації також виконані з ультрасучасних матеріалів: решітки для зливу - з нержавіючої сталі, болти - з латуні, покритої хромом, всі види прокладок - з високоякісного пластику. Весь товар індивідуально упакований в пет упаковку. Вся лінійка продукції запаковується в коробки з гофрокартону з індивідуальною етикеткою, на якій прописана вся необхідна інформація. Ящики мають спеціальну перфорацію, яка дає можливість отримувати продукти з ящика, не відкриваючи його.