0
0
0

Знижки на новорічні подарунки від Петровича

 Знижки на новорічні подарунки від Петровича

З швидким наближенням Нового року і різдвяних свят, багато людей прагне якомога швидше закінчити розпочате будівництво або доробити ремонт. Женучись за завершенням розпочатого вони часто забувають про подарунки для своїх рідних і близьких. Наш інтернет-магазин готовий допомогти вам у вирішенні цієї проблеми.

Ми пропонуємо своїм новим і постійним клієнтам отримати знижку від наших партнерів - інтернет-магазину унікальних і креативних подарунків «Dreams» - dreams.kh.ua. Кожен покупець, що зробив покупку на суму від 100 гривень, в період з 1 по 30 грудня 2020 року, гарантовано отримує акційний промокод. При використанні даного коду, кожен клієнт стає власником знижки 10% на весь ряд продукції Dreams (крім, тих товарів, які вже включені в акційний перелік). На Вас чекають: оригінальні картини, постери, дизайнерські чашки, зроблені від щирого серця вироби ручної роботи. Обрані вами подарунки буде можливість забрати безпосередньо в офісі інтернет-магазину Петрович Харків, завчасно попередивши про це співробітника інтернет-магазину Dreams.

Поспішайте не прогавити унікальну можливість привнести креативність в свій інтер'єр і порадувати рідних та близьких напередодні Новорічних свят!

«Петрович Харків» + «Dreams» = оригінальність! Оригінальним бути просто - телефонуй і замовляй !!!

Відгуків: