0
0
0

Придбати продукцію Vist (Вист) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Vist (Вист) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Vist (Вист) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Компанія «ВІСТ ГРУП» була заснована в далекому 1995 році в Сумській області, в містечку Шостка. За великий і успішний період існування бренд вже створив ряд абсолютно різних перспективних напрямків, як в торгівлі, так і в виробництві.

Представляючи на території України близько 16 власних унікальних брендів, ВІСТ ГРУП веде активну торговельну політику в сфері реалізації ручного будівельного інструменту. Основний гордістю фірми є асортимент, який включає в себе більше 4 500 позицій. Продукція унікальних брендів дозволяє задовольнити потреби і закидання покупців абсолютно у всіх сегментах ринкових цін. Фірма «Віст» стоїть на передовій просування вітчизняної продукції, приділяючи величезну кількість часу просуванню українських брендів.

Завжди готові до співпраці, «ВІСТ ГРУП» в змозі надати постійним дилерам найпривабливіші умови роботи - індивідуальні системи платежів і знижок, мерчандайзинг і логістика, унікальні комплексні пропозиції і кваліфіковані консультації менеджера. Індивідуальний підхід до кожного - це те, чим найбільше дорожать клієнти та партнери. Завдяки наявності індивідуального виробничого циклу у Vist Group є можливість для реалізації всіх, навіть самих нестандартних, запитів клієнтів. Маючи в арсеналі власні бренди, такі як Favorit, Technics, Spitce, Verano, фірма впевнено зайняла, і довгий час утримує, передові місця на ринку продажу унікального ручного інструменту і залишається затребуваною споживачами. Маючи можливість запропонувати своїм партнерам комплексні поставки та сервісне обслуговування широкого асортименту продукції, компанія зменшує витратну частину на роботу з величезною базою постачання.

Маючи ясну і прозору документацію, ВІСТ ГРУП надає можливість своїм новим і постійним партнерам міняти структуру свого асортименту в точках реалізації в залежності від умов ринку - і завжди дає можливість зробити інвестиції тільки в товар з високим ступенем рентабельності, який має великий попит на ринку в цьому регіоні. Здійснюючи доставку навіть в найвіддаленіші точки України, або ж до самих дверей на точки продажу, бренд завжди готовий допомогти усім партнерам в розміщенні продукції на вітринах в торговому залі, а також з радістю готовий надати все необхідне торгове обладнання.

Перебуваючи в постійному пошуку найкращих способів задовольнити потреби споживача і клієнта, постійно слідуючи в ногу з часом, ВІСТ ГРУП покращує свій сервіс, працює над постійним розширенням асортименту, виводить на ринок все нові і нові товарні групи і власні бренди.