0
0
0

Венеціанська штукатурка - поняття і принципи нанесення.

Венеціанська штукатурка - поняття і принципи нанесення.

Кожного разу, коли обговорюють інтер'єр з друзями або галузевими експертами, завжди спливають слова «венеціанська штукатурка». Так що ж таке венеціанська штукатурка? Венеціанська штукатурка, яку деякі також називають мармуровою штукатуркою, являє собою декоративну техніку або стиль, який використовується у внутрішньому і зовнішньому декорі, щоб надати стінам і стелям поліровану і приголомшливу обробку.

Це традиційна декоративна техніка, яка використовувалася багато століть тому. Ця техніка збереглася, і сьогодні вона використовується в основному для внутрішньої обробки житлових і комерційних будівель. Тепер, коли ви знайомі з венеціанською штукатуркою, давайте поглянемо на її застосування і переваги в сучасному декорі.

Ви мали задоволення дивитися документальні фільми про відомого місті Італії, Венеції? Воно має старовинний вигляд і незвичайний дизайн. Тому не дивно, що один з найпопулярніших дизайнів оздоблення стін і поверхонь прийшов з міста. Використання тієї ж техніки можна простежити до Стародавньої Греції і Єгипту. Венеціанська штукатурка або італійська штукатурка - це процес обробки поверхонь, стін і стель мармуровою обробкою, яка надає їм розкішний і вишуканий вигляд. Венеціанська штукатурка надає стінам і поверхонь природний вигляд.

Які матеріали використовуються для виготовлення венеціанської штукатурки і що надає їй подібний мармуру глянсовий вигляд? Приголомшливий вигляд мармуру досягається завдяки мармуровому пилу, з якого зроблена венеціанська штукатурка. Венеціанська штукатурка являє собою суміш вапняної штукатурки, дрібного мармурового пилу, води і пігментів, таких як масла і натуральні воски, для додання їй бажаного кольору. Тепер давайте подивимося, як нанести штукатурку на стіни і поверхні будинку.

Венеціанська штукатурка являє собою багатовікову техніку, проте це можна зробити і вдома. Оскільки це процес, зроблений своїми руками, ваш пріоритет повинен бути в першу чергу на безпеці. Ви повинні носити захисне спорядження - рукавички, окуляри і спеціальний одяг. Вам також доведеться застелити підлогу папером або ганчіркою, щоб не пошкодитиїї. Перш ніж приступити до нанесення венеціанської штукатурки, почніть з підготовки поверхні. Ви повинні розгладити стіну і видалити всі існуючі шпалери. У разі тріщин і отворів їх необхідно заповнити. Венеціанська штукатурка наноситься в три шари. У деяких довідниках зазначено більший чи менший нанесення покриття в залежності від бажаної обробки.

Візьміть необхідну кількість штукатурки і помістіть її до робочої ємність. Щоб нанести перший шар, ви можете використовувати шпатель або кельму. Розподіліть штукатурку рівномірно і гладко. Нанесіть озоблення довгими і швидкими рухами, щоб зробити його якомога більш гладким. Також важливо наносити базовий шар якомога тонше. Нанесіть штукатурку і переконайтеся, що всі відкриті простори заповнені. Після нанесення дайте їй висохнути не менше години.

Коли поверхня висохне, можна починати нанесення другого шару штукатурки. Однак перед тим, як почати, видаліть надлишки штукатурки, які роблять її шорсткою і нерівною. Потім ви можете повторити процес на першому кроці і нанести другий шар. Використовуйте чистий шпатель або кельму. Якщо немає, тримайте під рукою відро з теплою водою, щоб очистити інструмент. Це знижує ймовірність появи подряпин на поверхні. Знову ж таки, дайте покриттю висохнути перед нанесенням третього шару.

Ви можете нанести фінальний шар венеціанської штукатурку, сильно натиснувши на шпатель, щоб поверхня стала гладкою. Останній шар - це те, де ви створюєте поверхню на свій смак. Дайте поверхні висохнути і перевірте, чи немає подряпин. Домігшись бажаного ефекту, можна відполірувати поверхню, акуратно счистив залишки штукатурки короткими круговими рухами, щоб розгладити поверхню. Видаліть штукатурну пил чистою губкою. Щоб додати поверхні необхідний блиск, за допомогою невеликого шпателя нанесіть тонкий шар воску. Дайте поверхні повністю висохнути протягом тижня.

Є кілька областей, де можна використовувати венеціанську штукатурку, щоб додати в будинок красу. Для початку, вітальня - відмінне місце для старту. Кухня, спальня і ванна - так само є областями, де італійська штукатурка привнесе неперевершену елегантність. Венеціанська штукатурка також може використовуватися в коридорах і оживити їх. Що б придбати венеціанську або декоративну штукатурку за низькою ціною в Харкові і Укріане, звертайтесь в інтернет-магазин "Петрович Україна".

Відгуків:
Рекомендовані товари