0
0
0

Придбати продукцію Strait-Flex - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Strait-Flex - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Strait-Flex - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

 Strait-Flex більше 20 років приділяє особливу увагу виявленню проблем будівництва і виробництва продукції, яка збільшує продуктивність, заощаджує робочу силу і покращує якість. Це призвело до появи таких інноваційних продуктів, як X-Crack, що усуває тріщини на стелі, заклеювання кутових планок, які не потребують кріплення, міцні заплатки, які швидко виправляють пропущені порізи і пошкодження гіпсокартону, а також аплікатори складу Mud-Pro, які не потребують щоденного очищення.

Коли справа доходить до вирішення проблем стін і стелі та забезпечення душевного спокою, Кларк Дітріх подає приклад. Сьогодні фірма залишається в авангарді, переорієнтувати ресурси, щоб пропонувати більш розумні рішення і краще обслуговувати своїх клієнтів. Strait-Flex, бренд, вже входить до складу компанії CD, тепер буде офіційно носити їх ім'я. Всі ті ж перевірені продукти будуть доступні через ClarkDietrich, яка пропонує постійно розширюється лінійку продуктів як для обрамлення, так і для оздоблення. ClarkDietrich знає, що деталі мають значення, будь то каркас будівлі або остаточна обробка внутрішніх стін. Ось чому вони роблять багато дрібниць по-іншому - наприклад, друкуємо розміри і лінії розрізу безпосередньо на наших бусинах і обрізаннях - тому що це дає вам перевагу на робочому місці.