0
0
0

Придбати продукцію Stanley - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Stanley - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Stanley - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

 У 1843 році Фредерік Т. Стенлі заснував "The Stanley Works", невелику компанію, яка виробляла петлі, засуви і іншу дверну фурнітуру в Новій Британії, Коннектикут. Його бачення полягало в тому, щоб пропонувати продукти, які стануть найкращим вибором серед професіоналів у всьому світі. Завдяки зростаючому попиту на його високоякісну продукцію, пан Стенлі почав експорт в 1870-х роках.

Незабаром його швидко зростаючий бізнес відкрив свої перші виробничі потужності за межами США. До 1920 року обладнання марки STANLEY було кращим, і його можна було знайти на всіх континентах.

Сьогодні STANLEY - одна з найбільш відомих і надійних торгових марок апаратних продуктів в світі. Забезпечуючи бездоганну якість і максимальну безпеку, STANLEY придбав відмінну репутацію експерта по замках. Ви можете розраховувати на STANLEY як на сильного роздрібного партнера, так само як на його успішні продукти, представлені на цьому веб-сайті.