0
0
0

Придбати продукцію RainWay (Ренвілль) в інтернет-магазині "Петрович Харків"

Хіт продажів
Придбати продукцію RainWay (Ренвілль) в інтернет-магазині "Петрович Харків"Придбати продукцію RainWay (Ренвілль) в інтернет-магазині "Петрович Харків"

Почавши свою роботу в 2005, бренд досяг перших рядків в своєму сегменті економіки. Постійні пошуки нововведень, модернізація і поліпшення технології, виділяють нам ймовірність створювати високоякісні продукти для Вас. Надалі, починаючи з 2016 року, було проведено розширення переліку продукції. У нього увійшов вініловий софіт для дахів, карнизів, звисів.

Водостічними системами RainWay облаштовано численна кількість покрівель, практично у всіх частинах нашої держави. Успіх обгрунтований гідним рівнем продукції RainWay, справедливою вартістю, також великої дистрибуційної мережею. Продукцію «RainWay» можливо придбати в будь-якій області, в будь-якому містечку і місцевому центрі України.

Великий вибір частин систем, 8 кольорів водостоку, а також наявність аксесуарів, дає можливість вибрати найкраще рішення для будь-якої покрівлі, незалежно від обсягу, форми і забарвлення даху.

Весь перелік продукції RAINWAY робиться з твердого ПВХ (PVC U) становить, в базову основу якого включені хімічні модифікатори, для підвищення ударної прочносьті, стабілізатори ультрафіолету, і ін присадки. Для створення водостічних систем RAINWAY використовується розробка коекструзії, в ході якої, крізь базову форму, під дією тиску видавлюється відразу декілька шарів, що формують будующий матеріал. Вони формують єдине ціле. Сплетіння пластиків трапляється на мікро- молекулярному підрівні, тому проміжків між шарами немає.