0
0
0

Придбати продукцію Профітеп в інтернет-магазині "Петрович Харків"

Хіт продажів
Хіт продажів
Придбати продукцію Профітеп в інтернет-магазині "Петрович Харків"Придбати продукцію Профітеп в інтернет-магазині "Петрович Харків"

Торгова марка Профітеп є структурним підрозділом «Кнауф Інсулейшн». В Україні даний бренд почав свою роботу з 2006 року, пропонуючи високоякісні мінераловатні теплоізоляційні матеріали на основі скловолокна та базальту. За роки успішної роботи компанія отримала чимало нагород, а також визнання споживачів.

На сьогоднішній день торгоая марка Профітеп продовжує займати лідируючі позиції на ринку виробників матеріалів для теплоізоляції в Україні. Даний бренд стабільно показує високі обсяги імпорту, а й якісно відрізняється від від своїх конкурентів наявністю рідкісної еко-безпечного возможносьті виробляти сполучні для своїх утеплювачів. Дана технологія имет назва - ECOSE Technology. Завдяки цій технології є можливість виробляти продукти для теплоізоляції, на базі скляного волокна, виключаючи додавання формальдегідів, хімічних відбілювачів і барвників. Отримані утеплювачі відрізняються високими показниками енергоефективності та мають відповідність з самими високим параметрами аеро комфорту в приміщеннях.

Протягом все свій історії бренд будував свою роботу виходячи з основної місії: Вийти за межі звичайного мислення і створювати нетривіальні рішення для теплоізоляції. Торгова марка створювала свої розробки з турботою про тих людей, які їх використовують, і завжди не забувала думати про навколишній всіх нас світ і природу.