0
0
0

Профіль для підвісної стелі Kraft Nova T-24 (1,2 м) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Профіль для підвісної стелі Kraft Nova T-24 (1,2 м) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробники Kraft
  • Модель: 002048
  • Наявність: 5876
30.35 грн. / шт.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Система Т-подібних профілів KRAFT Nova розрахована на використання у підвісних стелях без особливих вимог до несучої здатності. Конструкція підійде для використання у стелі зі стандартними мінеральними плитами. Т-профілі KRAFT Nova виготовляються лише у білому кольорі видимої частини. Уніфікована конструкція замків дозволяє без пошкоджень розібрати та зібрати конструкцію. Міцності профілю надають додаткові ребра жорсткості, розташовані по всій довжині. Профілі KRAFT Nova належать до класу пожежної безпеки А1 (НГ) – негорючі. До того ж, в основних профілях довжиною 3600 мм конструкції передбачені пожежні компенсатори, які заважають швидкому обвалу стелі під час пожежі. Система профілів KRAFT Nova повністю сумісна із світлодіодними профілями KRAFT Led – вони монтуються замість стандартних Т-профілів. Т-профілі KRAFT Nova відповідають усім необхідним українським та європейським стандартам та пройшли необхідну сертифікацію та лабораторні випробування в Україні та ЄС.
Характеристики
Профіль
Довжина профілю 1200 мм.
Ширина профілю 24 мм.
Спосіб застосування
Монтаж підвісної стелі на основі T-профілів:

1. Розмічаємо рівень, на якому буде підвісна стеля.
2. Вибираємо пристінний L-профіль (4) за периметром на рівні розмітки.
3. За допомогою дюбелів кріпимо підвіси (5) до основної стелі.
4. Встановлюємо основні Т-профілі 3600 мм та вирівнюємо їх в одній площині.
5. Встановлюємо поперечні Т-профілі 1200 мм у просічки основного та поздовжні Т-профілі 600 мм у просічки поперечного.
6. Встановлюємо мінерально-волоконні плити у готовий каркас.

Корисні поради при монтажі підвісної стелі на основі T-профілів:

• Т-профіль розрахований на те, щоб нести навантаження плит. Додаткове навантаження у вигляді трансформаторів напруги, світильників, вентиляційних ґрат і т.д. має супроводжуватися окремими розвантажувальними системами.
• Відповідно до європейських норм світильник вагою понад 250 г повинен мати окремий підвіс та бути закріпленим окремо від Т-профілів. Зараз це правило не стосується світлодіодних профілів KRAFT LED, які можна встановлювати безпосередньо на каркас із Т-профілів без використання окремих підвісів.
• Для кріплення підвісів рекомендуємо використовувати лише металеві дюбелі. Відстань між підвісами має перевищувати 800-1200 мм. Розуміння та дотримання цих правил позбавить вас зайвих проблем при монтажі та обслуговування стелі.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників