0
0
0

Папір підкладковий для підлоги Knauf Schrenzlage - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Папір підкладковий для підлоги Knauf Schrenzlage - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробники Knauf
  • Модель: 000174
  • Наявність: Нет в наличии
1 485.00 грн. / рулон
Підкладкова папір Knauf Schrenzlage для розділового шару - це спеціальний папір з поліетиленовим покриттям, яка використовується: як покриття на ізоляційному шарі під наливним монолітним підлогою або звичайним монолітним підлогою, як розділовий шар під монолітним підлогою на роздільному шарі, як захист від прокидання сухої засипки на перекритті з дерев'яних балок, як розділовий шар або покриття на ізоляційному шарі в тонкошарових системах опалення підлоги і подальшого укладання нівелює стяжки Кнауф Нівелірестріх 425, як розд лительного шар на елементах пустотного статі (фальшпідлоги) під наливним монолітним підлогою. Дана папір не є гідроізоляцією або паробарьером. Завдяки низькому значенню sd її можна укладати також на перекритті по дерев'яних балках.

Купити Папір підкладковий для підлоги Knauf Schrenzlage, а також схожі будматеріали з категорії Стрічки, серпянки ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Стрічки, серпянки, а також всі товари виробника Knauf З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Папір підкладковий для підлоги Knauf Schrenzlage, а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Knauf, щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Папір підкладковий для підлоги Knauf Schrenzlage з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Стрічки, сітки, плівки
Довжина стрічки, сітки, плівки 80 м.
Страна производитель Німеччина.
Ширина стрічки, сітки, плівки 1,25 м.
Спосіб застосування
Укладається з нахлестом на стиках не менше 80 мм. На примиканні до стіни папір укладають на розстелених смугах плівки кромочної ізоляцонной стрічки Кнауф. Для монолітної підлоги на ізоляційному шарі з мінеральної вати, якщо її стисливість становить понад 3 мм, рекомендується на ізоляційному шарі розміщувати плити для розподілу навантаження, наприклад, гіпсокартонні плити 9,5 мм. Якщо розділова папір укладається безпосередньо на шар ізоляції від ударного шуму, має сенс проклеювати або зварювати стики крафт-паперу, щоб уникнути підтікання розчину. Якщо монолітну підлогу укладається без ізоляційного шару на гідроізоляцію, то папір розташовується між гідроізоляцією і монолітним підлогою. Більш детальну інформацію можете дізнатися в технічних характеристиках.
Документація
 
Техническое описание.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників