0
0
0

Придбати продукцію NovoAbrasive (НовоАбразив) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію NovoAbrasive (НовоАбразив) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію NovoAbrasive (НовоАбразив) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Спільне високотехнологічне українське підприємство, засноване в 2012 році і спеціалізується на виробництві відрізних і шліфувальних кругів на зв'язці абразивної смоли. Продукція даного підприємства експортується в багато країн світу, такі як Великобританія, Білорусь, Грузія, Молдова, Ізраїль, Чехія, Південна Африка і т. д.
Є структурним підрозділом UK Planet Group (UPG), яка в свою чергу є провідним виробником і оптовим продавцем продукції з гіпсокартону, приладдя для різання і шліфування, хімічної продукції для будівництва, електроінструментів і ручних інструментів. Дана компанія була заснована в 2009 році і розробила успішні торгові марки, включаючи Drywall Master, Wellcut, UK Planet, Brigadier і Foresta. Бренди UPG тепер поширюються по всій Великобританії і більш ніж в 15 країнах світу. UPG продає оптом видатну лінійку всесвітньо відомих брендів електро- і ручного інструменту, включаючи Bosch, Makita і Stanley, що робить їх привабливими на ринку торгівлі. Бренд працює на європейському та міжнародному ринку більше 7 років з швидкозростаючим портфелем провідних торгових брендів. Цей унікальний бізнес продовжує залишатися в авангарді ринку, пропонуючи останні інноваційні продукти і високоефективні маркетингові кампанії.