0
0
0

Найважливіші переваги і особливості труб ПВХ

Найважливіші переваги і особливості труб ПВХ

Найважливіші переваги і особливості труб ПВХ.


Є вагома причина, з якої багато галузей промисловості використовують труби з ПВХ в своїх процесах і проектах. Незважаючи на те, що цей матеріали для труб є відносно новим у порівнянні з деякими традиційними, такими як мідь або латунь, він має широкий перелік переваг у порівнянні з класичними матеріалами.

І в найбільш широко використовуваних областях застосування, і в навколишньому середовищі, труби з ПВХ знову і знову зарекомендували себе як один з найміцніших і безпечних матеріалів на ринку. Завдяки своїй міцності, безпеці та рентабельності, ПВХ труби часто використовують в системах водопостачання (дренаж, стічні води і клапани), каналізації та іригаційних системах.

ПВХ має легку структуру. Вага є величезним фактором, який є важливим з ряду причин, тому той факт, що ПВХ менш щільний і важкий, може бути великою перевагою в деяких галузях промисловості. Завдяки меньшій вазі труби:

  • Транспортування простіше і дешевше.
  • Не збільшується обсяг проекту будівлі.
  • На місці маневрувати легше.

Крім того, легка конструкція означає, що з довгими секціями труб може легко працювати одна людина. Звичайно, з дійсно великими секціями труб робітникові необхідно обладнання для переміщення матеріалів, але в більшості випадків для переміщення матеріалів з ПВХ потрібно менше зусилля, ніж для переміщення більш важких матеріалів.

Особливості труб ПВХ.


ПВХ дозволяє матеріалу бути гнучким, не ламаючись. ПВХ жорсткий, але може гнутися під тиском. Наприклад, довгий шматок труби з ПВХ можна використовувати для перекачування грунтових вод. Використання ПВХ в таких випадках має перевагу, тому що при зміні грунту труба змінюється разом з грунтом і не розривається. Така гнучкість робить ПВХ, як і всі, від водопроводу і каналізації до труб, які використовуються для прокладки електропроводки під важкими конструкціями, ідеальним варіантом.

ПВХ нетоксичний. Коли труби використовуються для подачі питної води, токсичність трубопроводів завжди перевіряється, тому що токсини можуть легко проходити через матеріал труби. Фактично, було проведено безліч випробувань, щоб переконатися, що ці труби недостатньо безпечні для транспортування води.

Труба ПВХ стійка до спеки і холоду:

У місцях, де трубопроводи піддаються впливу екстремальних температур, використовується опір гнучких труб. Багато інших типів труб не витримують високих і низьких температур. Цей матеріал насправді є вогнестійким і важко піддається загоряння, з температурою самозаймання 450 ° C.

Труба з ПВХ не іржавіє і не піддається корозії, не забруднюється, що запобігає перенесення забруднень у воду. Витрати на її обслуговування низькі. ПВХ не впливає на смак або запах води, як це роблять металеві труби, вони також не є джерелом свинцю. На відміну від цементних або металевих труб, ПВХ не вступає в хімічну реакцію навіть з найагресивнішою водою.

ПВХ - доступний варіант для сантехнічних систем. Його легка вага означає зниження витрат на транспортування, а також більш швидку, безпечну і просту установку. Це, разом з простотою збірки системи трубопроводів з ПВХ, означає зниження вимог до обладнання та роботі. Крім того, проведений аналіз порівняння вартості труб з ПВХ з іншими трубопроводами показав, що вартість установки системи з ПВХ складає 73% і 67% від вартості системи з чавуну і міді, відповідно. Ціна на внутрішню і зовнішню каналізацію в Україні може варіюватися в залежності від регіону і виробника. Труба з ПВХ також досить гнучка, має можливість сгибатися не ламаючись. Це дозволяє їй витримувати удари або рух землі. При правильному проектуванні і установці ПВХ має розрахунковий термін служби більше 100 років.

Внутрішні і зовнішні труби з ПВХ із самого початку мають захист від корозії. Хімічні речовини, які зазвичай утворюються в побутових стічних водах, не впливають на матеріал. Гладка внутрішня поверхня труби з ПВХ разом з водоочисником забезпечує відмінну стійкість до корозійних біоплівок. Труба з ПВХ не псується через напад бактеріальних мікроорганізмів і не може використовуватися в якості поживної речовини для росту бактерій. Що б проконсультуватися і купити трубу і фітинги для внутрішньої і зовнішньої каналізації ви можете зателефонувавши за телефоном, замовити в інтернет-магазині Петрович Україна або приїхавши до нас на Будбазу.

Рада з хімії хлору (CCC) прогнозує, що широке використання труб з ПВХ і видалення інших матеріалів в деяких випадках знизить потенційні щорічні витрати на технічне обслуговування на 93% або більше. Потенційна економія становить сотні мільйонів доларів в рік, і оскільки вода тече легше, ніж інші матеріали, через трубопроводи з ПВХ, компанії водопостачання і платники податків економлять на витратах на перекачування.

Низька вартість, ефективність і характеристики вінілу роблять десятки галузей, включаючи охорону здоров'я, зв'язок, аерокосмічну промисловість, автомобілебудування, роздрібну торгівлю, текстиль і будівництво, цільовим матеріалом. Твердий, як метал, ПВХ є найбільш популярним матеріалом 21 століття.

Відгуків: