0
0
0

Придбати продукцію MGF (МГФ) в інтернет-магазині "Петрович Харків"

Придбати продукцію MGF (МГФ) в інтернет-магазині "Петрович Харків"Придбати продукцію MGF (МГФ) в інтернет-магазині "Петрович Харків"

На початку двохтисячних Дніпрі було відкрито спільне підприємство «Мефферт Ганза Фарбен» - виробничий завод, основним напрямком якого стало виробництво фарби, грунтів і пігментів. Даний завод став квінтесенцією кооперації сил і багаторічних навичок європейського виробничого концерну «MEFFERT AG» та вітчизняного виробника «ГАНЗА-УКРАЇНА».

Всі механізми, сировинна база і технології і були надані партнерами з Німеччини. На кожному етапі виробництва, ведеться непріривності контроль дотриманням технології і рецептури, тому лакофарбова продукція, яка виробляється на заводі в Україні, має ті ж характеристики і володіє тим же якістю, що і європейська продукція. За рахунок економії на логістичних витратах і енергоресурсах, фірма отримала можливість надати прийнятні і конкурентні цінові пропозиції на продукцію, що випускається. Виходячи з цього, покупець завжди може отримати продукцію європейської якості за українськими цінами.