0
0
0

Придбати продукцію Makita - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Makita - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Makita - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Makita Corporation - японський виробник електроінструментів. Заснована 21 березня 1915 року, вона базується в Анжу, Японія, і управляє заводами в Бразилії, Китаї, Японії, Мексиці, Румунії, Об'єднаному Королівстві Великобританії та Північної Ірландії, Німеччині, Дубаї, Таїланді і США. Річний обсяг продажів в 2012 році склав 2,9 млрд доларів.

У 1915 році, безпосередньо в березні, Мосабуро Макіта заснував Makita Electric Works в Нагої, Айті, Японія і почав продавати і ремонтувати освітлювальні прилади, двигуни і трансформатори. У 1958 році Makita випустила на ринок переносний електричний рубанок в Японії і в наступному році стала виробляти широкий спектр електроінструменту. На початку першого кварала 1969 року ці фірми представили дриль з акумуляторним живленням 6500D (перший акумуляторної батареї). Взимку 1978 року ці фірми запустили акумуляторну дриль моделі 6010D (є першим інструментом для нікель-кадмієвих батарей). Влітку 1997 року акумуляторна дрель-шуруповерт 6213D була представлена ​​на виставці обладнання в Чикаго (перший інструмент з нікель-гідридних акумуляторами). У лютому 2005 року був випущений TD130D (перший інструмент з іонно-літієвим акумулятором).

Makita поставляє багато зі своїх електроінструментів в стекові коробках, сумісних з Systainer. У 2011 році Makita зареєструвала дизайн для свого власного варіанту «Makpac» на імена Yuji Yamamoto і Kiyozumi Kokawa.