0
0
0

Лінолеум Tarkett Premium Soho 3 - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Лінолеум Tarkett Premium Soho 3 - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
422.40 грн. / м2
Лінолеум Tarkett Premium Soho 3 відрізняється простотою укладання і великим гарантійним терміном експлуатації. За рахунок своєрідності складу не накопичує на поверхні пил а частки грязи не забиваються в пори. Premium Soho 3 не схильний до дії води і хімічно активних елементів, які входять до складу миючих засобів. Чи не схильний до вигоряння на сонці і може зберігати первинний зовнішній вигляд протягом тривалого часу. Укладання даного підлогового покриття можлива як із застосуванням спеціального клею так і без нього. Не деформується від роботи підігріву підлоги, за умови якщо температура не перевищує 27 С. Завдяки спеціальному захисному шару EXTREME PROTECTION, лінолеум стійкий до поверхневого тиску від каблуків і меблевих ніжок.

Купити Лінолеум Tarkett Premium Soho 3, а також схожі будматеріали з категорії Лінолеум ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Лінолеум, а також всі товари виробника Tarkett (Таркет) З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Лінолеум Tarkett Premium Soho 3, а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Tarkett (Таркет), щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Лінолеум Tarkett Premium Soho 3 з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Покриття підлоги
Захисний шар покриття для підлоги 0,3 мм.
Клас зносостійкості 31
Тип покриття для підлоги Побутовий.
Документація
 
Сертифікат.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників